pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłosne tajemnice. Seria: Romans historyczny

Autor książki:

Julia Quinn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788324173495
ISBN: 978-83-2417-349-5
Data: 2020-12-12
Cena wydawcy: 42.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bestsellerowa seria o rodzie Bridgertonów. Na jej motywach powstał serial Netlixa.

W każdym tomie śledzimy życiowe i miłosne perypetie jednego z rodzeństwa.

Penelopa Featherington kocha się potajemnie i od zawsze w Colinie Bridgertonie, trzecim synu wicehrabiego. Ale jak może zwrócić uwagę tak rozchwytywanego kawalera? Obserwuje go więc z daleka i jest pewna, że wie o nim wszystko. Póki nie odkryje jego sekretu i nie przestraszy się, że w ogóle go nie zna?
Colin Bridgerton ma dość reputacji lekkoducha i uwodziciela. Irytuje go ekscytacja salonów Kroniką Towarzyską tajemniczej lady Whistledown, która opisuje go w każdym wydaniu swojej plotkarskiej gazetki. Gdy powraca do Londynu, odkrywa, jak wiele w jego życiu się zmieniło, a zwłaszcza Penelopa, która z nieśmiałej dziewczyny nieoczekiwanie stała się kobietą jego marzeń! Lecz wtedy odkrywa również jej sekret... Teraz tak zdeklarowany kawaler będzie musiał zdecydować, czy Penelopa to jego największe zagrożenie, czy obietnica szczęścia na zawsze?

JULIA QUINN, autorka nr 1 na listach New York Timesa, nazywana jest współczesną Jane Austen. Jej romanse historyczne są tłumaczone na 29 języków, wydawane w milionowych nakładach i obsypywane nagrodami, w tym wielokrotnie RITA (odpowiednik filmowego Oscara).

Książka "Miłosne tajemnice. Seria: Romans historyczny" - Julia Quinn - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2020 r.