pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mikroekonomia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788320824780
ISBN: 978-83-2082-478-0
Data: 2022-06-30
72.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsze wydanie Mikroekonomii odzwierciedla ewolucję tej dziedziny wiedzy. Naukowcy w całej Europie prowadzą ożywioną debatę na temat kierunków jej rozwoju - zarówno pod względem metod nauczania, jak i prowadzenia badań. W nowym wydaniu uwzględniono wybrane efekty tej debaty, zachowując dotychczasowy układ materiału. Jest to jeden z najpopularniejszych podręczników ekonomii w Stanach Zjednoczonych, dostosowany do potrzeb studentów i wykładowców z Europy. W tym wydaniu jeszcze wyraźniej widać zmiany w stosunku do amerykańskiej wersji podręcznika.

Staraliśmy się zachować żywy, wciągający styl przekazu, mając na uwadze przede wszystkim początkujących adeptów ekonomii. Zamieszczone w książce przykłady, studia przypadków i artykuły prasowe pozwalają lepiej zrozumieć zagadnienia i rozważania teoretyczne. Artykułom prasowym towarzyszą pytania, które mają zachęcić do samodzielnego myślenia oraz krytycznego podejścia do zdobywanej wiedzy i wszelkich wypowiedzi na tematy ekonomiczne.

Witaj we wspaniałym świecie ekonomii - naucz się myśleć jak ekonomista, a otworzy się przed Tobą nowa rzeczywistość.

Książka "Mikroekonomia" - Gregory N. Mankiw, Mark P. Taylor - oprawa miękka - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 72.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.