pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki Litwy po przystąpieniu do Unii Europejskiej. Osiągnięcia i postulowane kierunki zmian

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 346 s.
EAN: 9788378657484
ISBN: 978-83-7865-748-4
Data: 2018-12-18
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki Litwy po przystąpieniu do Unii Europejskiej. Osiągnięcia i postulowane kierunki zmian - Alina Grynia - opis książki:

"Wartość dodana omówionej książki polega nie tylko na tym, że jest nowym spojrzeniem na teorię konkurencyjności międzynarodowej, ale w nie mniejszym stopniu na tym. że przybliża nam współczesną gospodarkę litewską. Nie można więc mieć żadnych wątpliwości co do tego, że recenzowana publikacja wypełni lukę istniejącą w tym zakresie w polskiej literaturze".

Z recenzji prof. zw. dra hab. Wojciecha Kosiedowskiego
"Praca jest obszernym i autentycznie pogłębionym opracowaniem dość złożonego i skomplikowanego tematu [konkurencyjności międzynarodowej], Autorka zgromadziła, przedstawiła oraz zinterpretowała ogromny materiał empiryczny i naukowy. Należy ponadto zaznaczyć, że zaprezentowane podejście jest w znacznym stopniu interdyscyplinarne."
Z recenzji dra hab. Tomasza Dołęgowskiego, prof. SGH

Książka „Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki Litwy po przystąpieniu do Unii Europejskiej. Osiągnięcia i postulowane kierunki zmian” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego.

Książka posiada 346 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Międzynarodowa konkurencyjność gospodarki Litwy po przystąpieniu do..."
Alina Grynia - autor m.in.: