pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Małżeństwo do poniedziałku. Chapel Springs 4
Tytuł książki:

Małżeństwo do poniedziałku. Chapel Springs 4

Autor książki:

Denise Hunter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365843210
ISBN: 978-83-6584-321-0
Data: 2018-03-07
27.51  39.00  11.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Małżeństwo do poniedziałku. Chapel Springs 4 - opis książki:

Ze względu na zbliżającą się imprezę rocznicową rodziców Abby i Ryan będą udawać zgodne małżeństwo przez jeden, ostatni weekend.

Ryan Mc Kinley usiłował zapomnieć o swojej byłej żonie Abby, a tymczasem kupił dom, o którym ona zawsze marzyła. To był poważny błąd. Mieszkanie samemu w ogromnym, piętrowym budynku przyprawia go o jeszcze większą tęsknotę. Kiedy niespodziewanie dzwonią teściowie w sprawie zbliżającego się przyjęcia z okazji ich trzydziestej piątej rocznicy ślubu w Summer Harbor w stanie Maine, Ryan wierzy, że to sam Bóg daje mu taką szansę.

Abby Mc Kinley tak naprawdę nigdy nie powiedziała rodzinie o rozwodzie. Napięte relacje z ojcem zaowocowały zerwaniem więzi z obojgiem rodziców. Jednak kobieta ulega matce i zgadza się pokonać dzielącą ich odległość, by przyjechać na rocznicową imprezę.

Wtedy pod jej drzwiami zjawia się Ryan, przystojny jak nigdy. Upiera się, że pojedzie do Summer Harbor, z nią czy bez niej, i Abby wie, że nie może mu odmówić. Jej rodzice wciąż nie słyszeli o rozwodzie i on o tym wie. Poza tym Ryan utrzymuje, że chce tylko odwiedzić starego przyjaciela z czasów studiów - kuzyna Abby, Beau, który niedawno stracił ojca.

To tylko jednotygodniowa wycieczka z mężczyzną, który złamał jej serce. Co mogłoby pójść nie tak?

Książka "Małżeństwo do poniedziałku. Chapel Springs 4" - Denise Hunter - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]