pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Potyczki ze statystyką
Potyczki ze statystyką 7.87 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Małe dziecko w placówce. Zeszyt 5. Dzieci do trzeciego roku życia...
książka:

Małe dziecko w placówce. Zeszyt 5. Dzieci do trzeciego roku życia w instytucjach opiekuńczych w Europie. Statystyka i cechy charakterystyczne

autor:

Maria Kolankiewicz

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Akademickie Żak
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 249 s.
EAN: 9788389501721
ISBN: 978-83-8950-172-1
Data: 2007-09-28
Cena wydawcy: 25.00 złpozycja niedostępna

Małe dziecko w placówce. Zeszyt 5. Dzieci do trzeciego roku życia w instytucjach opiekuńczych w Europie. Statystyka i cechy charakterystyczne - Maria Kolankiewicz - opis książki:

Jest to praca zbiorowa, a autorami poszczególnych rozdziałów są przedstawiciele różnych państw europejskich. Składa się z dwóch części - pierwszej teoretycznej i drugiej praktycznej. Badaniami przeprowadzonymi w ciągu 15 miesięcy 2002 i 2003 roku objęto 33 kraje europejskie. Dane uzyskane z ministerstw zdrowia poszczególnych krajów skonfrontowano z danymi Światowej Organizacji Zdrowia. W części drugiej zaprezentowano szczegółowo placówki opieki nad dzieckiem w 10 krajach, w tym w Turcji, Francji, Wielkiej Brytanii i w Polsce. W ten sposób powstał obraz opieki nad małymi dziećmi prawie w całej Europie. Znakomity materiał dla tych, którzy interesują się losami samotnych, opuszczonych dzieci i za nie odpowiadają.

Książka „Małe dziecko w placówce. Zeszyt 5. Dzieci do trzeciego roku życia w instytucjach opiekuńczych w Europie. Statystyka i cechy charakterystyczne” - oprawa miękka - Wydawnictwo Akademickie Żak.

Książka posiada 249 stron i została wydana w 2007 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Małe dziecko w placówce. Zeszyt 5. Dzieci do trzeciego roku życia..."
Maria Kolankiewicz (red.) - autor m.in.: