pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Mała droga Wenantego Katarzyńca. Rekolekcje z polskim Szarbelem

Autor książki:

Tomasz P. Terlikowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366061484
ISBN: 978-83-6606-148-4
Data: 2018-11-06
16.19  24.90  8.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zawiera nowennę za wstawiennictwem o. Wenantego
Przeżyj rekolekcje z o. Wenantym Katarzyńcem
Znalezienie pracy, spłata wysokiego kredytu czy uzdrowienia to przykłady cudów, które potwierdzają niezwykłą moc wstawiennictwa o. Wenantego Katarzyńca. Najważniejsze jest jednak to, że polski Szarbel potrafi wyprosić prawdziwą przemianę serca, a jego nauka - poprowadzić do nawrócenia. Spisana po raz pierwszy jego "mała droga" jest duchowym drogowskazem dla wszystkich poszukujących.

Sięgnij po przygotowane przez Tomasza P. Terlikowskiego wyjątkowe rozważania o. Wenantego zaczerpnięte z jego pism, listów i nauk, inspirowane bogactwem myśli wielkich świętych: Franciszka, Ignacego Loyoli, Tomasza a Kempis, Alfonsa Marii Liguoriego czy Ludwika Marii Grigniona de Montfort.

O Słudze Bożym Wenantym Katarzyńcu usłyszałam wiele lat temu od pewnej starszej pani. Od tamtej pory towarzyszy mi w życiu. Prosiłam go o wstawiennictwo w modlitwach za córkę, przyjaciółkę, znajomych i moje sprawy finansowe. Zawsze byłam wysłuchana, nigdy się nie zawiodłam. Teraz odprawiam nowennę za wstawiennictwem o. Wenantego w pewnej ważnej dla mnie intencji i jestem pewna, że zaniesie on moją prośbę do Boga.

Jolanta Winiarska, redaktorka tygodnika "Dobry Tydzień"
Wenanty Katarzyniec był jednym z tych, którzy "stworzyli" św. Maksymiliana Kolbego. Trudno o lepszą zachętę do czytania książek o tym zapomnianym Słudze Bożym. Rekolekcje z nim to piękno pobożności maryjnej, tomistycznej logiki i duch walki o to, co katolickie. Musisz go poznać!
Krystian Kratiuk, redaktor naczelny PCh24.pl
To, co dziś wydaje się ważne, za czym gonisz i o co zabiegasz, w istocie może być bezwartościowe. I odwrotnie - to, czego w pędzie dnia codziennego nie dostrzegasz, kiedyś okaże się ważne. Ojciec Wenanty w wybranych i skomentowanych przez Tomasza Terlikowskiego zapiskach mobilizuje do zatrzymania się w wirze spraw codziennych i spojrzenia na życie z perspektywy wieczności. Warto znaleźć czas na lekturę tej książki. Otwiera ona oczy i uczy mądrych wyborów. Jest znakomitą inwestycją w przyszłość.

Malwina Szymańska, Radio Niepokalanów

Książka "Mała droga Wenantego Katarzyńca. Rekolekcje z polskim Szarbelem" - Tomasz P. Terlikowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]