pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mądre bogate dziecko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Books & Software Co.
Rok wyd.: 2003
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 150x220 mm
EAN: 9788392256113
ISBN: 83-922561-1-5
Data: 2006-02-05
Cena wydawcy: 27.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Pobudź inteligencję finansową swojego dziecka! Daj swojemu dziecku przewagę na starcie. Rozbudź w swoim dziecku zamiłowanie do nauki o tym, jak osiągnąć finansową wolność. Nietrudno wyobrazić sobie wyniki, jakie osiągnie, jeśli zacznie odpowiednio wcześnie! Książkę napisano dla rodziców, którzy doceniają edukację, chcą umożliwić swojemu dziecku życiowy start i chcą odegrać aktywną rolę, udostępniając mu wiedzę o pieniądzach.
W epoce informacyjnej dobre wykształcenie jest o wiele ważniejsze aniżeli miało to miejsce w przeszłości. Jednakże obecny system edukacyjny nie dostarcza informacji, której potrzebuje Twoje dziecko. Książkę tę przygotowano w taki sposób, aby wypełniała istniejące luki. Ma ona za zadanie zainspirować Twoje dziecko i dostarczyć mu praktycznej wiedzy z zakresu finansów, tej samej wiedzy, jaką bogaty ojciec udostępnił Robertowi Kiyosaki. Książka pokaże Ci, jak rozbudzić w Twoim dziecku zamiłowanie do nauki, używając tych samych metod, jakich używał bogaty ojciec, wspierając Roberta, aby nie rezygnował z edukacji, choć ten nie miał najlepszych ocen i wiele razy chciał przerwać naukę. Mądre, bogate dziecko otworzy drzwi, o których nawet nie wiedziałeś, że istnieją i sprawi, że rozwiniesz w swoim dziecku zrozumienie zagadnień związanych z pieniędzmi. Tych umiejętności będzie ono używało przez resztę swojego życia.

Książka "Mądre bogate dziecko" - Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter - oprawa miękka - Wydawnictwo Books & Software Co.. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2003 r.