pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ludzie podczas zmian w organizacji

Autor książki:

Zbigniew Ścibiorek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Ilość stron: 237 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788374410342
ISBN: 83-7441-034-5
Data: 2005-03-25
17.81  20.90  3.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zmiany są naturalnym procesem, który codziennie towarzyszy ludziom i organizacjom. Przeobrażenia ekonomiczne, polityczne i społeczne, jakie dokonały się w ostatniej dekadzie XX wieku, nasiliły występowanie tego zjawiska. Firmy i instytucje muszą obecnie ograniczać swoje koszty, zwiększać efektywność, a przede wszystkim działać o wiele szybciej. Odnalezienie się we współczesnych realiach i sprostanie im wymaga od organizacji wzmożonej aktywności, elastyczności i podejmowania nowych wyzwań. To z kolei związane jest z ryzykiem i niepewnością, budzi także wiele obaw i wątpliwości zarówno wśród pracowników, jak i kadry menedżerskiej.
Dla współczesnych organizacji właściwie nie ma alternatywy. Jeśli chcą się utrzymać na rynku i umocnić swoją pozycję, muszą posiąść umiejętność stosowania nowoczesnych metod zarządzania, zwłaszcza dostosowywania się do warunków zewnętrznych i umiejętność przetrwania sytuacji kryzysowych. Ważne jest, aby w podejmowanych działaniach zawsze widzieć ludzi, bowiem wszelakie zmiany ich dotyczą.
Ludzie podczas zmian w organizacji to publikacja, która adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. To swego rodzaju poradnik, który zawiera szereg wskazówek, jak należy przeprowadzać zmiany i jakie mogą być zachowania ludzi podczas tego procesu. Monografia ta zawiera również szereg wskazówek dotyczących zarówno wymiaru teoretycznego, jak i praktycznego.

Książka "Ludzie podczas zmian w organizacji" - Zbigniew Ścibiorek - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Cena 17.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]