pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Leki po dyplomie. Okulistyka 2014
Leki po dyplomie. Okulistyka 2014 53.87 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Leki po Dyplomie. Okulistyka 2015
Leki po Dyplomie. Okulistyka 2015 53.85 zł pozycja dostępna!
książka:

Leki po Dyplomie 2012/I

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1446 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788362597444
ISBN: 978-83-6259-744-4
Data: 2012-08-08
pozycja niedostępna

Leki po Dyplomie 2012/I - opis książki:

Przekazujemy Czytelnikom Leki po Dyplomie - wydanie ogólne.

"Dla lekarzy i farmaceutów" Książka Leki po Dyplomie przeznaczona jest dla lekarzy, farmaceutów, pracowników aptek i hurtowni farmaceutycznych.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także informacje o niektórych preparatach dostępnych bez recepty, promowanych przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierające tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

"Ceny leków" Ważną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). W przypadku leków refundowanych ceny podano na podstawie obowiązujących obwieszczeń Ministra Zdrowia. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

"Przydatne zestawienia" Informacje dotyczące insulin (wraz z zestawieniem czasu ich działania) przedstawiono w odrębnym rozdziale w sposób umożliwiający lekarzom szybką orientację w tej grupie leków. Ponadto zamieszczono wykaz leków stosowanych w lecznictwie zamkniętym.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Czytelnicy zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat działania poszczególnych substancji czynnych znajdą je w wydaniu encyklopedycznym Leków współczesnej terapii J. K. i A. Podlewskich.

Książka „Leki po Dyplomie 2012/I” - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 1446 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Leki po Dyplomie 2012/I"