pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kryptowaluty od zera

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 124x195 mm
EAN: 9788381478854
ISBN: 978-83-8147-885-4
Data: 2020-06-15
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Waluty cyfrowe bez tajemnic.

Czy naprawdę da się zarobić majątek na kryptowalutach? Jak wygląda krypto-kot, za którego zapłacono 172 tys. dolarów? Jak bogaty jest twórca bitcoina? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książce „Kryptowaluty od zera”.

Autorzy w przystępny, a zarazem frapujący sposób przedstawiają w niej historię i mechanizm działania kryptowalut oraz technologii blockchain. To doskonała pozycja dla wszystkich ciekawych świata i nowoczesnych technologii, które rewolucjonizują naszą rzeczywistość. Bez względu na to, czy złapałeś już bakcyla inwestowania czy dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami, ta książka przybliży ci najważniejsze kwestie związane ze światem walut cyfrowych. A co zrobisz z tą wiedzą, zależy już tylko od ciebie!
Mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę wszystkim, którzy chcą zrozumieć,czym tak naprawdę jest blockchain – technologia, która podbiła świat biznesu, a znaczenie jej wynalezienia jest przyrównywane do wynalezienia internetu. CHRISTINA KUCIŃSKA – EKSPERT W DZIEDZINIE CORPORATE FINANCE, KRYPTO BLOGGER WWW.CRYPTOQUEEN.PL
Książkę „Kryptowaluty od zera” polecam szczególnie osobom, które chcą zrozumieć,jakie nowe mechanizmy wprowadza blockchain i dlaczego kryptowaluty nagle stały się tak bardzo popularne. Opisana tu technologia nie jest prosta i jej zrozumienie wymaga pewnego wysiłku, lecz autorzy postarali się, aby możliwienajprościej opisać złożone mechanizmy. Blockchain z pewnością znajdzie zastosowanie w przyszłości nie tylko w Fin Tech, ale również w innych branżach, dlatego wiedza, którą posiądziecie, czytając tę książkę, na pewno Wam się przyda. RAFAŁ TOMKOWICZ – EKSPERT BRANŻY FINTECH, TWÓRCA START-UPÓW,PREZES FIRMY SFERA FINANSÓW S.A.

Tomasz Kabarowski - informatyk i przedsiębiorca. Od ponad 20 lat realizuje projekty internetowe dla branży finansowej oraz e-commerce. Twórca i szef jednego z czołowych polskich internetowych kantorów kryptowalut Kantor Bitcoin.pl. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie tworzy oprogramowanie dla projektów Fin Tech.

Piotr Wójcik - z wykształcenia magister farmacji, entuzjasta i ekspert w dziedzinie kryptowalut, od lat współtworzy jeden z największych w Polsce kantorów kryptowalutowych - Kantorbitcoin.pl

Książka "Kryptowaluty od zera" - Piotr Wójcik,Tomasz Kabarowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2020 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.