pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kolorowy świat Wiktorii cz. 2. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym

Autor książki:

Żanetta Lemańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 113 s.
Wymiar: 215x303 mm
EAN: 9788380802889
ISBN: 978-83-8080-288-9
Data: 2020-05-05
38.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Kolorowy świat Wiktorii to karty pracy adresowane do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zwłaszcza z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Publikacja może stanowić zarówno samodzielny, jak i uzupełniający materiał ćwiczeniowy przeznaczony do pracy na lekcjach lub na zajęciach rewalidacyjnych w szkołach specjalnych, a także z oddziałami integracyjnymi. Kompleksowy zestaw kart pracy zawiera: teksty do czytania i pisania w liniaturze, krzyżówki z ilustrowanymi hasłami, rozsypanki wyrazowe i sylabowe, teksty z lukami do uzupełnienia, zadania utrwalające terminy „litera”, „głoska”, „sylaba” oraz kształtujące umiejętność rozróżniania znaków interpunkcyjnych, ćwiczenia dotyczące monografii liczb, dodawania i odejmowania w zakresie 20 na konkretach i z wykorzystaniem tabeli z ciągiem liczb, tematyczne kolorowanki i niedokończone rysunki.

Książka "Kolorowy świat Wiktorii cz. 2. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym" - Żanetta Lemańska - oprawa Miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 113 stron i została wydana w 2020 r. Cena 38.07 zł. Zapraszamy na zakupy!