pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kolorowy świat. Przewodnik dla nauczyciela cz. 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788371344404
ISBN: 978-83-7134-440-4
Data: 2014-05-30
11.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przewodnik dla nauczyciela to zgodnie z pomysłem Autorek najbliższy pomocnik pedagoga. Zawiera on scenariusze zajęć na każdy dzień roku szkolnego. Obok każdego scenariusza znajdują się miniatury kart potrzebnych do jego przeprowadzenia, by nauczyciel mógł korzystać tylko z książki.

Na początku każdego scenariusza znajduje się temat lekcji i wpis do dziennika. Po nich następuje zapis przebiegu zajęć. Każde ćwiczenie jest szczegółowo opisane. Wymienione są pomoce potrzebne do jego przeprowadzenia oraz czynności wykonywane przez dziecko. Jeśli w ćwiczeniu pojawiają się teksty - są one umieszczone poniżej lub wskazane jest miejsce, gdzie można je łatwo znaleźć (np. strona internetowa, książka). Jeśli w ćwiczeniu wykorzystywane są materiały z teczki dla dziecka lub płyty CD, jest to wyraźnie oznaczone.

Na końcu scenariusza znajdują się przydatne informacje dodatkowe. Są to na przykład zebrane nazwy przedmiotów związanych z tematem, żeby nie szukać w słownikach i encyklopediach. Dla przykładu w temacie Morskie opowieści znajdują się wyjaśnienia słów: bulaj (okienko w statku), kotwica, pirat, busola magnetyczna.

Na końcu przewodnika znajduje się spis literatury przydatnej w pracy.

Książka "Kolorowy świat. Przewodnik dla nauczyciela cz. 1" - Iwona Wąsik, Lucyna Klimkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2010 r. Cena 11.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.