pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Scenariusze lekcji wychowawczych dla nauczycieli i wychowawców w starszych...
Tytuł książki:

Scenariusze lekcji wychowawczych dla nauczycieli i wychowawców w starszych klasach szkoły podstawowej i w szkołach ponadpodstawowych

Autor książki:

Maria Gudro-Homicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 281 s.
Wymiar: 160x231 mm
EAN: 9788380853492
ISBN: 978-83-8085-349-2
Data: 2017-06-14
45.10  50.00  4.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Scenariusze lekcji wychowawczych dla nauczycieli i wychowawców w starszych klasach szkoły podstawowej i w szkołach ponadpodstawowych - Maria Gudro-Homicka - opis książki:

Książka stanowi propozycję 40 zajęć prowadzonych metodami aktywizującymi, w tym metodą dramy. Znakomita pomoc metodyczna dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

To praktyczny przewodnik po wartościach i problemach współczesnej młodzieży, który może stanowić pomoc w rozwiązywaniu problemów. Scenariusze dotyczą różnorodnej tematyki, takiej jak konflikty, agresja, zaniżona samoocena ucznia, odrzucenie, wybór drogi, mobbing, tolerancja, rozbita rodzina, patriotyzm, wiara. Wykorzystano w nich teksty piosenek, filmy, literaturę. Scenariusze mogą być realizowane na godzinach wychowawczych, lekcjach przygotowujących do życia w rodzinie, na języku polskim, historii czy warsztatach pozaszkolnych.

Książka „Scenariusze lekcji wychowawczych dla nauczycieli i wychowawców w starszych klasach szkoły podstawowej i w szkołach ponadpodstawowych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 281 stron i została wydana w 2017 r. Cena 45.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Scenariusze lekcji wychowawczych dla nauczycieli i wychowawców w starszych..."
Maria Gudro-Homicka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Przemoc w szkole - okładka książki
Przemoc w szkole Mona O Moore, Stephen James Minton
Produkty podobne: