pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Kolebka nawigatorów (CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Qes Agency
Rok wyd.: 2011
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788361593225
Data: 2011-03-02
21.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

"Kolebka nawigatorów" to kolejna książka z naszego cyklumorskich opowieści", autorstwa najbardziej znanego i cenionego polskiego pisarza marynisty, kapitana żeglugi wielkiej Karola Olgierda Borchardta. Dotychczas wydaliśmy zbiory:Znaczy Kapitan",Szaman morski" i Krążownik spod Somosierry".
"Kolebka" stanowi kontynuację i pogłębienie tematów poruszanych w poprzednich utworach. Wszystkie związane są z życiem ludzi morza, niekoniecznie na wodzie, bo i w portach, i w szkole morskiej, i wsuchym doku", jak pisarz nazywa szpitale i sanatoria.
TytułKolebka nawigatorów" ma trojakie znaczenie: uczelnia, której sam Borchardt był słuchaczem, czyli Szkoła Morska w Tczewie, żaglowiec szkoleniowy Lwów i polska flota w pierwszym okresie swojego istnienia.
W książce znajdujemy to wszystko, co jest charakterystyczne dla twórczości Borchardta: liczne anegdoty, sentyment i swadę doskonałego narratora i puenty wywołujące uśmiech.
Czyta Adam Szyszkowski Czas nagrania: 15 godzin 58 minut

Audiobook „Kolebka nawigatorów (CD)” - oprawa CD - Wydawca: Qes Agency. Cena 21.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.