pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu (CD mp3)
audiobook:

Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382021332
Data: 2021-02-26
29.13  32.34  3.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

KSIĄŻKA, KTÓRA PODWAŻA NASZE PRZEKONANIA NA TEMAT RYZYKA I KORZYŚCI, FINANSÓW I OSOBISTEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI
W swojej najbardziej prowokacyjnej książce jeden z czołowych myślicieli naszych czasów definiuje na nowo, co to znaczy zrozumieć świat, odnieść sukces, współtworzyć odpowiedzialne i sprawiedliwe społeczeństwo, umieć zauważać bezsens pewnych zjawisk. Powołując się na przykłady od Hammurabiego do Seneki, od mitycznego Anteusza po Donalda Trumpa, Taleb pokazuje, jak gotowość do zaakceptowania ryzyka stanowi niezbędny atrybut bohaterów, świętych i ludzi odnoszących sukcesy we wszystkich dziedzinach życia. Autor, w sposób jak zawsze przystępny, ale i obrazoburczy, rzuca wyzwanie wielowiekowym przekonaniom na temat cnót tych, którzy stoją na czele militarnych działań, inwestycji finansowych oraz religijnych ruchów.

***
„Głos najbardziej proroczy ze wszystkich. Taleb jest wybitnym filozofem, kimś, kto jest w stanie zmienić nasz sposób postrzegania struktury świata – dzięki sile, oryginalności i prawdziwości swoich idei”.JOHN GRAY, GQ

Audiobook „Na własne ryzyko. Ukryte asymetrie w codziennym życiu (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 29.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Nassim Nicholas Taleb - autor m.in.:
Produkty podobne:
Co nas nie zabije - pudełko audiobooku

Co nas nie zabije

David Lagerkrantz
Trener osobisty (CD mp3) - pudełko audiobooku

Trener osobisty (CD mp3)

Iwona Majewska-Opiełka