pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Łowcy złota (CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Qes Agency
Rok wyd.: 2010
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788361593188
Data: 2010-07-14
18.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Łowcy złota (ang. The gold hunters) to kolejna książka z naszego cyklu "opowieści z dalekiej Północy" Jamesa Olivera Curwooda. Jej bohaterów znamy już z innej, spisanej przez Curwooda historii - "Łowcy wilków".
Pewnego dnia dwóch chłopców znajduje w starej, zagubionej w dżungli chacie ludzkie szkielety. Jeden z kościotrupów ściska w garści zwitek, który okazuje się być mapą. To tajemnicze znalezisko jest impulsem do podjęcia przez chłopców niebezpiecznej i pełnej przygód wyprawy w poszukiwaniu złota. Poszukiwacze przeżywają wiele dramatycznych przygód. Ich wędrówka to prawdziwy test przyjaźni i znakomita lekcja życia.
James Oliver Curwood to klasyk literatury dziecięcej i młodzieżowej. Jego specjalnością były powieści o życiu zwierząt, a także o przygodach traperów i Indian w puszczach Ameryki Północnej. Materiały do swoich powieści czerpał z obserwacji czynionych w czasie swych podróży po rozległych przestrzeniach Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Dla miłośników literatury przygodowej pozycja obowiązkowa! Czyta: Krzysztof Struzycki Czas nagrania: 6 godz 34 min 1 płyta CD

Audiobook „Łowcy złota (CD)” - oprawa twarda - Wydawca: Qes Agency. Cena 18.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.