pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kiedy jestem słaby, wtedy jestem mocny

Autor książki:

ks. Marian Polak CSMA

Dane szczegółowe:
Wydawca: Michalineum
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 176x125 mm
EAN: 9788370195182
ISBN: 978-83-7019-518-2
Data: 2020-06-05
Cena wydawcy: 14.01 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Żyjemy w czasach dążenia do samodzielności i niezależności od nikogo i niczego. Ludzie naszego pokolenia, przeniknięci liberalizmem moralnym uważają, że to jest dla nich dobre, co daje przyjemność, wygodę, bez liczenia się ze stałymi wartościami, które wynikają z niezmiennej istoty Boga, natury ludzkiej, duchowości człowieka i z celu ludzkiego życia, którym jest wieczna pełnia szczęścia w Bogu.
Przedstawione w niniejszej publikacji rozważania mają charakter medytacyjny. Nie chodzi w nich o szybkie przeczytanie tekstu, lecz wzywając światła Ducha Świętego należy rozważać i pytać się, czy realizuję wskazania wiary w swoim życiu. Uznając naukę Kościoła katolickiego, w niniejszych rozważaniach opieram się na podstawowym źródle: na Piśmie Świętym, które jest jakby duszą teologii świętej (KKK, 132) oraz na wskazaniach Ojców Kościoła i Świętych, którzy znając trudy i pułapki tego świata doszli już do szczęśliwości wiecznej, a nam chcą pomóc w ich pokonaniu i osiągnięciu nieba.

Książka "Kiedy jestem słaby, wtedy jestem mocny" - ks. Marian Polak CSMA - oprawa miękka - Wydawnictwo Michalineum. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2011 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]