pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nie ma odwrotu! Świadectwo Miłosierdzia

Autor książki:

ks. Donald H. Calloway

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 140 x 200 mm
EAN: 9788378642954
ISBN: 978-83-7864-295-4
Data: 2022-03-22
41.12  49.90  8.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

ako młody człowiek kradł, brał narkotyki, upijał się, uciekał z domu, zadawał się z gangsterami, a w głowie miał tylko prochy i dziewczyny. Kiedy był już na samym dnie, na granicy życia i śmierci, doświadczył cudu miłosierdzia. Dziś jest katolickim księdzem. Od wielu lat historia życia Donalda Callowaya porusza serca i przemienia życie tysięcy ludzi. To niesamowite świadectwo Bożej Łaski i miłości Maryi do jej dzieci, świadectwo nawrócenia i przemiany tak radykalnej, że wręcz niewiarygodnej – świadectwo nadziei, która zawieść nie może, której nie wolno tracić, niezależnie od tego, jak daleko jest się od Boga.

Gdyby ktoś mi powiedział, gdy byłem nastolatkiem, że pewnego dnia będę rzymskokatolickim księdzem piszącym książkę o swoim życiu i opowiadającym ludziom na całym świecie niezwykłą historię mojego nawrócenia, odparłbym: „Jesteś stuknięty…! Chcę zapalić skręta. Zejdź mi z oczu”. Nawet dziś nadal mnie zdumiewa, że jestem księdzem (…) Doświadczyłem tak wiele miłosierdzia i tylu łask, że teraz spoczywa na mnie wielka odpowiedzialność, bym był wiemy i głosił Dobrą Nowinę. Moją rolą jako księdza jest głosić prawdę, złożyć się w ofierze i umrzeć dla siebie. To dlatego jestem księdzem.

Autor

 

Ks. Donald H. Calloway

 

Ksiądz Donald Calloway MIC jest wikariuszem prowincjalnym i dyrektorem powołań amerykańskiej Prowincji Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP, a także autorem wielu bestsellerów, takich jak „Konsekracja św. Józefowi” i „Zawierzyć Maryi. Duchowość XXI wieku”. Od lat spotyka się z ludźmi w wielu miejscach świata, dając świadectwo Bożego Miłosierdzia, jakiego doświadczył w swoim życiu.

Książka "Nie ma odwrotu! Świadectwo Miłosierdzia" - ks. Donald H. Calloway - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 41.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]