pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie
Tytuł książki:

Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie

Autor książki:

Leszek Zwoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 110x160 mm
EAN: 9788366250154
ISBN: 978-83-6625-015-4
Data: 2019-03-09
21.53  29.90  8.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Klasyczny, choć opracowany na nowo przez uznanego autora modlitewnik dla dorosłych katolików. Wzorowany na najlepszych przykładach i dostosowany do współczesnych czasów, choćby przez mocno akcentowany kult Bożego Miłosierdzia. Użytkownik znajdzie w nim wszystko, czego wymaga ta specyficzna publikacja - od modlitwy pacierzowej i małego katechizmu, przez przygotowania do sakramentów i najważniejsze nabożeństwa, po szeroki wybór litanii i modlitw w różnych potrzebach. Wygodny format i odpowiednia czcionka sprawia, że jest bardzo praktyczny w użytkowaniu.

Zdarza się, że katolicy niejednokrotnie przez całe życie korzystają z książeczki do modlitwy otrzymanej podczas Pierwszej Komunii Świętej. Są to jednak publikacje przygotowane z myślą o dzieciach. Wydawca gorąco zatem zachęca i prowadzi akcję, by szczególnie przy okazji sakramentu bierzmowania obdarować wchodzących w dorosłe chrześcijańskie życie młodych ludzi modlitewnikiem dla dorosłych.

Warto podarować w prezencie Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie bierzmowanym i wszystkim, którzy nie mają "dorosłej" książeczki lub korzystają z bardzo starych wydań.

Książka "Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie" - Leszek Zwoliński - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ćwiczenia duchowne - okładka książki

Ćwiczenia duchowne

św. Ignacy Loyola
Myśli na każdy dzień - okładka książki

Myśli na każdy dzień

ks. Dolindo Ruotolo
Produkty podobne: