pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 215x300 mm
EAN: 9788371346170
ISBN: 978-83-7134-617-0
Data: 2013-01-08
33.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu głębszym i ze sprzężeniami. Można je wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych, a także w domu jako materiał podtrzymujący proces dydaktyczny. Karty... zawierają ćwiczenia z zakresu rozumienia mowy, nazywania i poznawania przedmiotów, czynności i zjawisk. Kształtują one u uczniów funkcje percepcyjne, poznawcze oraz emocjonalno-motywacyjne niezbędne w procesie nauki. Zadania są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, a układ stron i ćwiczeń odpowiada potrzebom uczniów o znacznie obniżonej sprawności funkcji percepcyjno-motorycznych i poznawczych.

Karty... składają się z trzech teczek podzielonych według pór roku: Jesień, Zima, Wiosna Lato. Układ i treść ćwiczeń odpowiadają rozkładowi zajęć dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i są zgodne z podstawą programową MEN z 23 grudnia 2008 roku.

Teczka 2: ZIMA zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące: cech charakterystycznych zimy, ważnych świąt przypadających na okres zimy, odpowiedniego ubioru, zdrowego trybu życia, członków rodziny, zwierząt i roślin w okresie zimy, zwiastunów wiosny.

Książka "Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima" - Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2013 r. Cena 33.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.