pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia. Pamiątka Beatyfikacji...
Książki »
Tytuł książki:

Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia. Pamiątka Beatyfikacji (+ CD)

Autor książki:

Marek Balon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788366250888
ISBN: 978-83-66250-88-8
Data: 2020-01-09
25.13  34.90  9.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia. Pamiątka Beatyfikacji (+ CD) - opis książki:

Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia, prawdziwy przywódca i duchowy przewodnik milionów Polaków, wybitny mąż stanu. Jego heroiczna postawa połączona z mądrością i niezwykłą intuicją polityczną pozwoliła przetrwać polskiemu Kościołowi w najtrudniejszym okresie stalinizmu. Jednocześnie to kapłan niezwykle wymagający od siebie, pokorny, okazujący szacunek każdemu napotkanemu człowiekowi i mający świetny kontakt z prostymi ludźmi. Zawsze kierował się sercem, dobrocią i miłością. To dzięki jego wieloletniej posłudze Kościół w Polsce wydał światu najpiękniejszy owoc, jakim był papież św. Jan Paweł II.

Z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia przypominamy i przybliżamy tę niezwykłą postać, której tak wiele zawdzięczamy jako naród. Tym samym dołączamy się do grona osób modlących się w podzięce za wyniesienie go na ołtarze.

Do bogatej treściowo i graficznie książki dołączona została płyta CD z unikatowymi i wzruszającymi nagraniami głosu Prymasa Tysiąclecia z  jego najpiękniejszych wystąpień.

Książka "Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia. Pamiątka Beatyfikacji (+ CD)" - Marek Balon - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.13 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]