pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dziennik więzienny Apelacja

Autor książki:

George Pell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 492 s.
Wymiar: 145x200 mm
EAN: 9788367043137
ISBN: 978-83-6704-313-7
Data: 2021-10-04
49.52  69.90  20.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Światowy bestseller, który porusza sumienia
NIEWINNY!
Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki - publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu - oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił!
Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił od zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym. Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje.

Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju przedłużone rekolekcje. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może stać się inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka.

Dziennik więzienny. Apelacja to pierwsza książka z tryptyku, który kard. Pell stworzył podczas uwięzienia. Dwie następne części już w przygotowaniu.

Książka "Dziennik więzienny Apelacja" - George Pell - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 492 stron i została wydana w 2021 r. Cena 49.52 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]