pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Julia zaczyna od nowa
Tytuł książki:

Julia zaczyna od nowa

Autor książki:

Katarzyna Misiołek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328708013
ISBN: 978-83-2870-801-3
Data: 2017-12-07
27.37  39.90  12.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Julia zaczyna od nowa - opis książki:

To opowieść o pragnieniach, tęsknotach i codziennych wyborach; historia trzech pokoleń kobiet, które wciąż szukają swojej drogi do szczęścia.

Dwie wchodzące w dorosłe życie córki, odrobinę narcystyczna i bardzo absorbująca matka, nękana poczuciem winy siostra i były facet, który zdaje się nie rozumieć słowa "koniec". Julia, czterdziestosześcioletnia rozwódka, balansuje pomiędzy potrzebą zadbania o samą siebie, a nieustającymi problemami własnej rodziny. Praca, dom, dogadzanie córkom, opieka nad matką sprawiają, że dni Julii są niemal bliźniaczo do siebie podobne.

Jednak przyjaźń z mieszkającym po sąsiedzku ekscentrycznym muzykiem, sprawia, że Julia zaczyna marzyć o czymś więcej. O czymś tylko dla siebie, o czymś tajemniczym, o smaku zakazanego owocu. O życiu, w którym można odciąć się od całego świata i powiedzieć "teraz ja!". O chwilach samotności, która porządkuje myśli i o podróży w miejsca gdzie nikt nie powie jej, co ma robić, jak żyć i kim być. I Julia w tę podróż wyrusza, ale czy tęsknota za wolnością wygra w niej z poczuciem obowiązku i miłością do rodziny? Czy można nagle ruszyć przed siebie, nie oglądając się na swoich bliskich i czy ta upragniona wolność naprawdę smakuje aż tak słodko?

Książka "Julia zaczyna od nowa" - Katarzyna Misiołek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]