pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pamiętam

Autor książki:

Agnieszka Janiszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 524 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788380836778
ISBN: 978-83-8083-677-8
Data: 2017-10-24
25.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dwadzieścia lat po zakończeniu II wojny światowej z Paryża do Warszawy przyjeżdża młoda kobieta, Izabella Seigner, aby odszukać i poznać rodzinę swojej zmarłej matki.

Prowansja, Paryż, Lyon, majątek ziemski w Bolesławicach oraz Warszawa - oto miejsca, w których rozgrywa się nie tylko piękna, ale i mądra historia o miłości i nienawiści. A także o tym, jak wiele zależy od nas samych.

Pamiętam opisuje skomplikowane losy czterech związanych ze sobą kobiet, których życie toczy się na tle dramatycznych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Odwzorowany z talentem malarza portret rodziny, której członkowie, wbrew niesprzyjającym okolicznościom, usiłują kochać, realizować pragnienia, dokonywać dobrych wyborów, a przede wszystkim nigdy nie poddawać się.

Agnieszka Janiszewska zabrała mnie w refleksyjną podróż po czasie i przestrzeni. W tej książce jest wszystko - miłość, nienawiść, śmierć, kłamstwo i tajemnica. To wspaniała, literacka uczta dla każdego, bowiem od lektury tego utworu po prostu nie da się oderwać.

Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.pl
Czy czas naprawdę leczy rany? A może tylko wymazuje wszystko z pamięci? Joanna jednak pamięta. I ja też na zawsze zapamiętam. Obiecałam rodzicom, że pójdę spać, gdy tylko skończę rozdział. Na rozdziale się nie skończyło, ale dla tej książki warto było zarwać noc!
Joanna Adamczyk, redakcja-essentia.pl
Każde zdanie i każde słowo uderza w czytelnika z siłą pocisku. Prawdziwa historia, która pokazuje, jak ciężkie potrafi być życie i jak wielką siłę pocieszenia mogą nieść ze sobą więzy krwi.

Beata Moskwa, thievingbooks.blogspot.com
Plastyczne opisy, piękna polszczyzna, lekkie pióro oraz wiarygodne portrety bohaterów, to cechy tej niezwykle klimatycznej książki, która uwodzi czytelnika od pierwszych wersów.

Polecam!
Agnieszka Krizel (Recenzje Agi), www.nietypowerecenzje.blogspot.com

Książka "Pamiętam" - Agnieszka Janiszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 524 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.