pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyny chcą się zabawić

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788377582046
ISBN: 978-83-7758-204-6
Data: 2018-02-12
27.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Dziewczyny chcą się zabawić" to historia utraconego dzieciństwa i młodości.

Cztery przyjaciółki: Monika, Amelia, Iza i Paulina wchodzą w dorosłość w Łodzi, która jest na skraju upadku. Tak jak bohaterki uczą się życia, tak ich rodziny starają się przetrwać czas wielkich przemian. Łódzkie kobiety - włókniarki, farbiarki, tkaczki, urzędniczki i nauczycielki szukają tego, co w życiu jest najważniejsze. Chcą kochać i być kochane. Chcą szczęścia swoich rodzin, codziennego obiadu dla swoich dzieci i przyszłości, której nie trzeba się bać.

"Dziewczyny chcą się zabawić" to opowieść o dramatycznych wyborach końca lat osiemdziesiątych XX wieku, gdy Polska rodziła się na nowo, a wraz z nią dorastało pokolenie, niegotowe na nadchodzące zmiany.

To historia upadających fabryk i bezrobocia, wielkich możliwości i gwałtownych zmian politycznych. To historia wielkich marzeń i straszliwych rozczarowań. Szalonej namiętności i ponurej rzeczywistości. To opowieść o prawdziwym życiu, które przytrafiło się czterem dziewczynom w Łodzi.

Książka "Dziewczyny chcą się zabawić" - Adrianna Michalewska, Izabela Szolc - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.