pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słońce Tebrizu

Autor książki:

Julia Samadi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788380839281
ISBN: 978-83-8083-928-1
Data: 2018-06-04
22.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Opowieść o tęsknocie i nieprzewidywalności ludzkiego serca
Przypadek sprawia, że Julia nawiązuje kontakt korespondencyjny ze swoją bratnią duszą, młodym mężczyzną, mieszkającym w odległym Iranie. Niemal wszystko wydaje się dzielić zakochanych, jednak wbrew rozsądkowi ich miłość uparcie szuka spełnienia, wspierana przez poezję i nowoczesne technologie. Czym jest prawda uczuć w czasach e-maili i czy wirtualna namiętność ma rację bytu w konfrontacji z codzienną prozą życia? Czy w zglobalizowanym świecie łatwiej jest przezwyciężyć różnice kulturowe? I czy w ogóle warto próbować?
Trzeba przyznać, że Julia długo opierała się temu pomysłowi. (...) Zakochać się w kimś stamtąd, przecież to nie miałoby najmniejszego sensu. Zero przyszłości, zero teraźniejszości. Listy listami, ale wyjść poza te granice? Nie, absolutnie?
Aż do tego dnia kilka miesięcy później, kiedy poszła na pocztę odebrać przesyłkę od niego i wyjęła z niej odręcznie napisany list. To już nie był ciąg impulsów, elektroniczny sygnał. To była magia ziszczona, namacalny dowód jego istnienia. (...) Siadła w pokoju, włączyła muzykę i powoli, linijka po linijce, przeczytała list, dotykając każdej starannie skreślonej przez niego litery."

Książka "Słońce Tebrizu" - Julia Samadi - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r. Cena 22.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.