pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jezuita. Papież Franciszek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788375694277
ISBN: 978-83-7569-427-7
Data: 2013-05-10
4.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Światowy bestseller. Jedyny wywiad rzeka, jakiego udzielił obecny papież!

Książka powstawała blisko trzy lata. Autorom udało się uzyskać zaufanie ojca Bergoglio" i skłonić go do bardzo osobistych zwierzeń. Dziennikarze zadają proste, klarowne pytania nawet na delikatne tematy, a rozmówca odpowiada na nie bezpośrednio, szczerze, bez dyplomatycznych uników, często dowcipnie. Niezwykły klimat książki budują nie tylko odpowiedzi na pytania o wielkie moralne problemy, ale także te, w których ujawnia, o co zawsze pyta młodych rodziców przychodzących do spowiedzi dlaczego arogancję i pychę uważa za największy grzech, a cierpliwość za największą cnotę dlaczego nie ufa swojemu pierwszemu wrażeniu co myśli na temat równowagi pomiędzy pracą a życiem i jaki ma stosunek do niedzieli

To nie jest książka, którą tworzono na kolanie". Jest przemyślana i dopracowana, jakby Opatrzność czuwała nad autorami, wiedząc że po najbliższym konklawe każde jej zdanie będzie analizowane i rozbierane na czynniki pierwsze. Jezuita. Papież Franciszek" to publikacja niezbędna dla zrozumienia osobowości i intelektu nowego papieża. To książka, w której Franciszek sam przedstawia się światu. Nie mówią za niego biografowie, którzy zaledwie zaczęli badać jego postać, ale on sam mówi o sobie: taki jestem", tak myślę".

Książka "Jezuita. Papież Franciszek" - Francesca Ambrogetti, Sergio Rubin - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2013 r. Cena 4.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.