pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jezu, Ty się tym zajmij. Całkowite zawierzenie

Autor książki:

ks. Teodor Sawielewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 110x160 mm
EAN: 9788367336949
ISBN: 978-83-67336-94-9
Data: 2023-01-31
15.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Całkowite zawierzenie. Jezu, Ty się tym zajmij to modlitewnik inspirowany stworzonym przez o. Dolindo aktem zawierzenia. Ta mała książeczka pomaga zrozumieć, że wszystko to, wobec czego jesteśmy bezsilni, jest okazją do wypowiedzenia słów" Jezu, Ty się tym zajmij". Te zaś słowa stają się kluczem do zrozumienia, że każda bezsilność jest przestrzenią działania Bożej wszechmocy. W modlitewniku znajdziesz teksty, przez które będziesz mógł się modlić, rozważając pełne troski Słowa Boga do człowieka. Rozmyślanie nad nimi będzie Twoją modlitwą.

 

Teodor Sawielewicz – ksiądz katolicki archidiecezji wrocławskiej, streamer, youtuber, charyzmatyk, pasjonat głoszenia Słowa Bożego i baniek mydlanych, były stypendysta Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Urodził się 12 lutego 1988 r. Zaraz po święceniach kapłańskich w 2017 roku rozpoczął dzieło, które nazwał „Teobańkologia”. Znany głównie z prowadzenia różańca i modlitw wstawienniczych na żywo o godz. 20:30, w których uczestniczy każdego dnia kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

 

Teobańkologia

To zespół osób, które dążą z pomocą łaski Bożej do tego, by Ewangelia niosła się jak najdalej, a Jezus i Maryja byli bardziej znani i kochani. Nazwa wzięła się od imienia ks. Teodora, jego pasji do baniek mydlanych oraz przesłania – „teologii”, którą ma do przekazania. Owoce prac zespołu można znaleźć na portalach społecznościowych: Facebook, Youtube i Instagram, zwłaszcza o godz. 20.30. Wtedy właśnie odbywa się różaniec na żywo z modlitwą wstawienniczą w mocy Ducha Świętego, na który codziennie czeka kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

Książka "Jezu, Ty się tym zajmij. Całkowite zawierzenie " - ks. Teodor Sawielewicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2023 r. Cena 15.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.