pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mocą Ducha Świętego. Modlitewnik

Autor książki:

ks. Zbigniew Sobolewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 110x160 mm
EAN: 9788379719730
ISBN: 978-83-7971-973-0
Data: 2018-04-26
13.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Bez pomocy Ducha Świętego nie sposób się modlić. To prawda znana od początków chrześcijaństwa. Moc Ducha Świętego ujawnia się w Bożym słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego, jak i w życiu wielu chrześcijan na przestrzeni wieków. Kluczem ich duchowego wzrostu jest posłuszeństwo Duchowi Świętemu wypracowane poprzez żarliwą modlitwę.

Modlitewnik "Mocą Ducha Świętego" to bogaty zbiór tekstów zarówno biblijnych, jak i będących owocem zażyłej relacji świętych z Trzecią Osobą Boską. Zawiera modlitwy codzienne oraz przewidziane na różne okoliczności, także nabożeństwa i modlitwy związane z poszczególnymi sakramentami, są w nim kierowane do Ducha Świętego uwielbienia, dziękczynienia i prośby.

Odbiorcy
- wszyscy czciciele Ducha Świętego
- poszukujący inspiracji w życiu wewnętrznym
- świadomi potrzeby pogłębienia swojej wiary
- pragnący ożywienia własnej modlitwy
Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę
Czytelnik znajdzie w publikacji modlitewne wsparcie właściwe dla każdej życiowej sytuacji, jakiejkolwiek będzie doświadczał. Każdą z nich może przeżywać w poczuciu bliskości Ducha Świętego, z którego mocy może nieustannie czerpać; będzie mógł modlić się i żyć w mocy Ducha Świętego.

Książka "Mocą Ducha Świętego. Modlitewnik" - ks. Zbigniew Sobolewski - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2018 r. Cena 13.13 zł. Zapraszamy na zakupy!