pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jeszcze chwilę / Silver

Dane szczegółowe:
Wydawca: SILVER
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
EAN: 9788395512933
ISBN: 978-83-9551-293-3
Data: 2020-09-04
34.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jeszcze chwilę to kontynuacja znakomicie przyjętej przez czytelniczki Warto poczekać autorstwa Liliany Fabisińskiej i Marii Fabisińskiej.

Jagoda żyje w wiecznym biegu i stresie. Jej firma budowlana ma coraz więcej klientów. Matka przenosi się do domu seniora co, zamiast wyciszyć, zaognia jeszcze ich niełatwe kontakty. W dodatku telefon nie przestaje brzęczeć - to Natasza, córka Jagody, dzwoni z drugiego końca Europy z codzienną porcją pretensji. Co gorsza, nie waha się też ograniczyć Jagodzie kontakt z wnuczką Milenką. A przecież każda babcia chce być ważna dla swoich wnuków, prawda?
Jakby tego było mało, jeden nieostrożny krok otwiera puszkę Pandory z kłopotami zdrowotnymi.

Na szczęście Jagoda zawsze może liczyć na swojego spokojnego, pogodnego męża Miszę oraz na przyjaciółki. Bo Jagoda, Dorota i Hanka stanowią zgrane trio od wielu, wielu lat. I wspólnie potrafią stawić czoło największym kłopotom.

Warto poczekać. Jeszcze chwilę. Bo kolejny dzień może zmienić wszystko.

Książkę wyróżnia DUŻY, WYGODNY DRUK.

Książka "Jeszcze chwilę / Silver" - Liliana Fabisińska, Maria Fabisińska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo SILVER. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2020 r. Cena 34.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.