pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Śnieżynki (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381942324
Data: 2020-02-12
25.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Monika od dzieciństwa miała tylko jedno marzenie: dużą, szczęśliwą rodzinę.Daga gra w najlepszej orkiestrze w Polsce. Już w przedszkolu wymarzyła sobie tę pracę i owacje na stojąco, w największych salach koncertowych świata.

Dla Moniki miłość to odpowiedzialność, a jej największym autorytetem jest pewien biskup, z którym – to wcale nie przypadek – siada do stołu w każdą sobotę.Dla Dagmary życie to fascynująca, zwariowana przygoda. Nie chce się przywiązywać do nikogo oprócz Igora. Żyje na walizkach, a jej domem są kolejne hotelowe pokoje.

Spotkanie w środku nocy sprawia, że Dagmarę i Monikę zaczyna łączyć głęboka przyjaźń. Znają swoje najskrytsze sekrety, wspierają się w chwilach rozpaczy. Pewnego dnia składają sobie obietnicę, która splata ich losy silniej niż przyjaźń. Obietnicę, przed którą nie można uciec. I która może sprawić, że obie stracą wszystko, co jest dla nich cenne, a ich przyjaźń zamieni się w wojnę na śmierć i życie.

***
Ta powieść to kolejny dowód na to, że naprawdę nie mamy pojęcia jak postąpilibyśmy w danej sytuacji, póki się w niej nie znajdziemy!
Magdalena Witkiewicz, autorka m.in. „Pierwszej na liście”
***
„Kolejny raz nie spałam przez książkę Fabisińskiej. To najlepszy komplement!”
Natasza Socha, autorka „Macochy”i„Maminsynka”

Audiobook „Śnieżynki (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 25.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.