pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Jesteś Bogiem

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906190322456
Data: 2013-08-13
61.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Jedna z najważniejszych premier dekady, JESTEŚ BOGIEM w reżyserii Leszka Dawida, to porywająca historia o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiej sceny muzycznej. Film zobaczyło w kinach blisko 1 500 000 widzów.

Paktofonika została założona w 1998 roku. Film przedstawia dramatyczne losy trójki założycieli zespołu, zwykłych kumpli z osiedla, którzy zawiązując pakt przy dźwiękach głośnika nie podejrzewali, że staną się głosem kolejnych pokoleń młodych Polaków. Za miłość do muzyki, wolności i niezależności gotowi byli zapłacić najwyższą cenę.

JESTEŚ BOGIEM okrzyknięto rewelacją festiwalu filmowego w Gdyni. Film otrzymał szereg nagród dla twórców i aktorów, a także nagrodę dziennikarzy oraz Nagrodę Publiczności Orła 2013. W obsadzie filmu wystąpili najzdolniejsi polscy aktorzy młodego pokolenia, których wspierają Marcin Dorociński i Arkadiusz Jakubik.

Płyta z filmem zawiera audiodeskrypcję i polskie napisy dla niesłyszących, a także napisy do filmu w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Film „Jesteś Bogiem” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 61.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.