pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jest już jesień Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 173 s.
Wymiar: 215x305 mm
EAN: 9788371348716
ISBN: 978-83-7134-871-6
Data: 2016-08-18
41.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Niniejsze karty pracy są przeznaczone dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Zawierają materiał z trzech obszarów: samoobsługi, uspołecznienia, rozwijania sprawności i umiejętności. Tematyka kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i umożliwia pełną realizację treści zawartych w podstawie programowej.

Książka "Jest już jesień Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym" - Alicja Tanajewska, Renata Naprawa - oprawa twarda - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 173 stron i została wydana w 2016 r. Cena 41.96 zł. Zapraszamy na zakupy!

Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: AUTORKI ; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-08-27 ; Zobacz regulamin pkt 2.5


Do tych kart pracy dla uczniów ukaże sie jeszcze na rynku PRZEWODNIK I PROGRAM IPET
Renata Naprawa Alicja Tanajewska Przewodnik do kart pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym Ułatwi on nauczycielom korzystającym z tych kart pracy zapis tematów do dzienników lekcyjnych związanych z wykorzystaniem tych kart jak również monitorowanie realizacji podstawy programowej dla uczniów upośledzonych w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz realizację indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dla danego ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym Renata Naprawa Alicja Tanajewska NOWE indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym realizujących pierwszy etap nauczania