pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jeśli tylko...

Autor książki:

Karolina Klimkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 274 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788380836730
ISBN: 978-83-8083-673-0
Data: 2017-09-05
25.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dziewczyna z plaży
Leo jest normalnym facetem - ma dobre stanowisko i perspektywy zawodowe, zewsząd otaczają go przyjaciele, a piękne kobiety ustawiają się do niego w kolejkach. Mimo wszystko Leo najlepiej czuje się w towarzystwie tajemniczej dziewczyny z plaży, która wydaje się go kochać. Nie wiedzieć jednak czemu, odrzuca kolejne zaproszenia na randki i imprezy, spotykając się z chłopakiem tylko nad brzegiem morza.

Z biegiem lat Leo odkrywa, że z dziewczyną z plaży łączy go więź silniejsza niż z kimkolwiek innym i kiedy czarnowłosa piękność na jakiś czas znika z jego życia, ono przestaje mieć jakikolwiek sens. Leo czuje, że dziewczyna skrywa wielki sekret, który w jakiś sposób dotyczy także i jego?
- Wybierz sobie którąś - powiedziała.

- Co mam sobie wybrać?
- Gwiazdę.

- Gwiazdę? - powtórzyłem.

- Tak, gwiazdę. Ja biorę sobie księżyc, a ty wybierz sobie gwiazdę. Dopóki twoja gwiazda i mój księżyc będą świecić na niebie, nikt nas nie rozdzieli.

- Dobrze, w takim razie biorę tę. - Wskazałem na Wielki Wóz, na ostatnią gwiazdę w dyszlu. Tylko jego rozpoznawałem i zawsze potrafiłem znaleźć.

- Mamy nasz skrawek nieba.

- Mamy (...) Ale obiecaj, że to będzie tylko nasze niebo! - zażądałem.

- Leo - zaśmiała się, wypowiadając pieszczotliwie moje imię.

- Obiecaj! - ponowiłem prośbę.

- Dobrze, obiecuję, że nigdy nikomu nie oddam naszego nieba i tylko z tobą będę się w nie wpatrywać."
To magiczna opowieść, która pozwoli wam znaleźć odpowiedź na pytanie, czym tak właściwie jest miłość. Wzruszająca i chwytająca za serce historia o wierze i poszukiwaniach. Nie będziecie mogli się od niej oderwać, a łza nie raz zakręci się w oku.

Paulina Zaprzałka,
zksiazkawkieszeni.blogspot.com

Nietuzinkowy debiut, który zaskoczy Was lekkością pióra autorki i tajemniczą fabułą, a zakończenie wywoła emocjonalną burzę.

Michalina Foremska,
papierowybluszcz.blog.pl

Cudowna, nostalgiczna, skłaniająca do refleksji i zaskakująca - to tylko nieliczne z określeń, jakimi mogę opisać "Jeśli tylko...". Ta powieść to prawdziwy majstersztyk literacki, który z całą odpowiedzialnością i obiektywizmem polecam.

Joanna Balcar-Palinker,
czasemtakjestczasemtakjest.blogspot.com

Książka "Jeśli tylko..." - Karolina Klimkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 274 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.