pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Jednolitość i różnorodność w polityce rozwoju. Studia dedykowane Aleksandrowi...
książka:

Jednolitość i różnorodność w polityce rozwoju. Studia dedykowane Aleksandrowi Łukaszewiczowi w siedemdziesiątą rocznicę urodzin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2001
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788373220232
ISBN: 83-7322-023-2
Data:2001-01-07
27.93  34.38  6.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jednolitość i różnorodność w polityce rozwoju. Studia dedykowane Aleksandrowi Łukaszewiczowi w siedemdziesiątą rocznicę urodzin - Agnieszka Dobroczyńska - opis książki:

Profesor Aleksander Łukaszewicz należy do grona tego typu ekonomistów, którzy chętnie korzystają z dorobku innych nauk społecznych i badają procesy gospodarcze w ich powiązaniu z szeroko ujmowanym środowiskiem społecznym i przyrodniczym. Podejście takie jest szczególnie potne poznawczo i uzasadnione w badaniach na temat rozwoju gospodarczego, planowania i polityki gospodarczej, a te właśnie dziedziny były w centrum zainteresowań naukowych Profesora. Księga Jubileuszowa dedykowana Profesorowi Aleksandrowi Łukaszewiczowi jest szczególnym wyrazem uznania i szacunku koleżanek i kolegów współpracujących z Profesorem w różnych okresach i dziedzinach jego aktywności zawodowej.

Książka „Jednolitość i różnorodność w polityce rozwoju. Studia dedykowane Aleksandrowi Łukaszewiczowi w siedemdziesiątą rocznicę urodzin” - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek.

Książka posiada 356 stron i została wydana w 2001 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jednolitość i różnorodność w polityce rozwoju. Studia dedykowane Aleksandrowi..."