pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw - ich rola i znaczenie

Autor książki:

Jan Klimek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Ilość stron: 214 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788374418188
ISBN: 978-83-7441-818-8
Data: 2008-01-14
30.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zarządzanie dzisiejszą organizacją staje się coraz bardziej złożone. W całej rozciągłości odnosi się to także do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. To specyficzny rodzaj przedsiębiorstw, w których personel odgrywa szczególną rolę. Firmy tego typu odgrywają dość istotną rolę w naszej gospodarce. Nie zawsze jednak klimat, w którym przychodzi im funkcjonować jest najlepszy. Dlatego należy analizować zjawiska i podejmować działania zmierzające do polepszenia rzeczywistości. Trzeba dbać o personel i inwestować w niego, troszczyć się o dobre warunki pracy poszczególnych osób i całych zespołów.

***
Recenzowana monografia w pełni koresponduje z powyższymi refleksjami. W publikacji zawarto szereg propozycji polepszenia rzeczywistości. Wskazano możliwe kierunki oddziaływania na personel, aby zwiększyć efektywność funkcjonowania oraz konkurencyjność małych i średnich przedsiębiorstw. Monografia jest ciekawą propozycją dla praktyków.

fragment recenzji prof. dr hab. B. R. Kuc

Książka "Pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw - ich rola i znaczenie" - Jan Klimek - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Cena 30.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.