pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jam jest. Połączenie z wewnętrzną Miłością

Autor książki:

Ryszard Klein

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 116 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376490861
ISBN: 978-83-7649-086-1
Data: 2013-12-20
20.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jam jest. Połączenie z wewnętrzną Miłością - Ryszard Klein - opis książki:

Książka + płyta Audio-CD (audiobook) Ryszard Klein jest jednym z pierwszych pisarzy polskich, który zagadnienia duchowości psychologicznej osadził na rodzimych wartościach. Czerpiąc z dobrodziejstw kultury chrześcijańskiej ukazał jej spójność ze współczesnymi nurtami. Jego pierwsza książka Cisza - esencja naszego umysłu uznana została za najlepszą książkę psychologiczną roku 2012 w plebiscycie organizowanym przez wortal Granice.pl. Pozycję tę przetłumaczono na język hiszpański i wydano również w Argentynie. Za całokształt pracy twórczej i pedagogicznej Autor został uhonorowany Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Czy mamy prawo myśleć o człowieku w kategoriach boskości Czy Bóg zezwala nam na kroczenie własną drogą, na życie zgodne z głęboko ukrytym wewnętrznym ja Kiedy odkryjemy swoje pragnienia, czy mamy prawo je zaspokajać Czy Bóg stawia nam jakiekolwiek granice Granice nie mogą istnieć, gdyż Miłość sama w sobie nie ma granic. Jedyne ograniczenia, jakie napotykamy to te, które stawia nam nasz własny umysł. Gdy lęk zmieniamy w Miłość, a poczucie winy w świadomość, nikną niepokoje serca, zanurzonego w Jedności i podobieństwie do Tego, Który Jest. Wyjście poza zwykły umysł, uświadomienie sobie własnego bogactwa, wartości i boskiej mocy, to najcenniejszy dar, jaki możemy dać samym sobie. Cała fascynująca tajemnica jest w nas, a zgłębiana w ciszy własnego serca, odsłania niekończące się pokłady wielopłaszczyznowego rozwoju. Czy może być inaczej Doświadczamy przecież niepojętej Miłości już w samym fakcie Istnienia.

Do książki dołączono audiobook z wybranymi fragmentami czytanymi przez Autora. Nagranym tekstom towarzyszy muzyka dźwiękoterapeutki Grażyny Klein-Jarasz.

Książka „Jam jest. Połączenie z wewnętrzną Miłością” - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 116 stron i została wydana w 2013 r. Cena 20.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jam jest. Połączenie z wewnętrzną Miłością"
Ryszard Klein - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Duch i Egzystencja - okładka książki
Duch i Egzystencja Łukasz Woźniak, Dariusz Maksymilian
Filozofia myślenia - okładka książki
Filozofia myślenia Adolf E. Szołtysek
Produkty podobne:
Mądrość człowieka gór - okładka książki
Mądrość człowieka gór ks. Józef Tischner
Między świadomością a nieświadomością - okładka książki
Między świadomością a nieświadomością Krystyna Węgłowska-Rzepa, Don Fredericksen (red.)