pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak inwestować w złoto i srebro

Autor książki:

Michael Maloney

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 150x220 mm
EAN: 9788361008149
ISBN: 978-83-61008-14-9
Data: 2012-01-17
40.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W przeszłości jako środków płatniczych używano wielu rzeczy: żywego inwentarza, ziarna zbóż, przypraw, muszelek, paciorków, a w dzisiejszych czasach funkcje te pełni papier. Ale tylko dwie rzeczy stanowiły prawdziwy pieniądz: złoto i srebro. Gdy papierowych pieniędzy jest zbyt dużo, wskutek czego trąca one swoja wartość, ludzie zawsze powracają do metali szlachetnych. Wiąże się to zwykle z ogromnym transferem majątku i tylko od Ciebie zależy, czy na tym skorzystasz, czy stracisz.

Książka Jak inwestować w złoto i srebro: o Opisuje historię cykli gospodarczych, które czynią złoto i srebro najważniejszym standardem monetarnym. o Ukazuje, jak rząd amerykański napędza inflację, zmniejszając wartość podaży pieniądza i osłabiając zdolność nabywczą amerykańskiego społeczeństwa. o Wyjaśnia, dlaczego metale szlachetne to jedna z najbardziej opłacalnych, najprostszych i najbezpieczniejszych inwestycji. o Podpowiada, gdzie, kiedy i jak zainwestować swoje pieniądze i dzięki temu osiągnąć maksymalne zyski - niezależnie od aktualnego stanu gospodarki. o Zawiera istotne porady dotyczące tego, jak uniknąć pośredników i przejąć kontrolę nad własnymi finansami, osobiście przeprowadzając swoje inwestycje.

Książka "Jak inwestować w złoto i srebro" - Michael Maloney - oprawa miękka - Wydawnictwo Instytut Praktycznej Edukacji. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2012 r. Cena 40.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.