pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inspektor Rebus. Tom 21. Wszyscy diabli

Autor książki:

Ian Rankin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788382158816
ISBN: 978-83-8215-881-6
Data: 2022-04-26
35.84 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

RANKIN I REBUS W ICH NAJLEPSZYM WYDANIU!
KRYMINAŁ, W KTÓRYM SPLATAJĄ SIĘ WĄTKI KORUPCJI W POLICJI, RYWALIZACJI PRZYWÓDCÓW SZKOCKICH GANGÓW I SKANDALU SPRZED WIELU LAT, ZWIĄZANEGO Z ZABÓJSTWEM PIĘKNEJ KOBIETY.
Od dnia zamordowania w edynburskim hotelu znanej z licznych romansów żony miejscowego bankiera, Marii Turquand w noc, kiedy zatrzymał się tam słynny muzyk rockowy minęło już wiele lat. Zabójcy wciąż nie odnaleziono, ale sprawa co jakiś czas wraca na łamy gazet i nie daje spokoju Rebusowi. Teraz, gdy inspektor jest na emeryturze i przychodzi mu płacić za swoje nałogi, wznowienie na własną rękę śledztwa wydaje się dobrą odskocznią od problemów.
Tylko że w ten sposób Rebus może ściągnąć na siebie inne problemy, w tym podejrzenie o zamordowanie byłego detektywa, który kiedyś prowadził dochodzenie w sprawie śmierci Marii.
Tymczasem w mrocznym światku Edynburga toczy się bezpardonowa walka pokoleniowa między gangsterami. Czy stary znajomy Rebusa, Duży Ger Cafferty, złoży broń i odda miasto swojemu byłemu pupilowi Czy może tak jak inspektor będzie chciał pokazać, że wciąż nie wypadł z gry i jest dobry w tym, co robi
Rebus i Cafferty ekspolicjant i eksprzestępca nie po raz pierwszy zakopią, przynajmniej na jakiś czas, topór wojenny i może się okazać, że to eks to tylko pozory.

Książka "Inspektor Rebus. Tom 21. Wszyscy diabli" - Ian Rankin - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.84 zł. Zapraszamy na zakupy!