pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Puk puk

Autor książki:

Anders Roslund

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788382156089
ISBN: 978-83-8215-608-9
Data: 2022-06-15
35.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzy dni pełne emocji i śmiertelnych niebezpieczeństw - elektryzująca historia inspektora policji i byłego policyjnego informatora, którzy ścigają się z czasem, próbując rozwikłać tajemnice z przeszłości i nie dopuścić do tragedii w teraźniejszości.

Masz nadzieję, że jesteś bezpieczny. Dopóki do drzwi nie zapuka przeszłość...

Blisko dwadzieścia lat temu inspektor Ewert Grens został wezwany na miejsce brutalnej zbrodni. Zamordowano całą rodzinę, pozostawiając przy życiu tylko pięcioletnią córkę. Dziewczynka została objęta programem ochrony świadków, a sprawa morderstwa, którego nigdy nie wyjaśniono, trafiła na półkę. Jednak Grens przez wszystkie te lata nie przestał o niej myśleć. Kiedy w mieszkaniu, w którym wydarzyła się tamta tragedia, dochodzi do tajemniczego włamania, Grens obawia się, że morderca wrócił i zamierza dokończyć robotę. Musi odnaleźć jedynego ocalałego świadka zbrodni, zanim zrobi to jej bezwzględny sprawca.

Tymczasem w przestępczym półświatku ktoś wykonuje egzekucje na przemytnikach broni, co naraża rodzinę byłego informatora policyjnego Pieta Hoffmana na poważne niebezpieczeństwo. Piet wie, że musi ją ocalić, jednocześnie utrzymując w tajemnicy własne sekrety.

Wkrótce drogi obu mężczyzn przetną się, a Piet Hoffmann i Ewert Grens znajdą się w samym centrum przestępczego spisku znacznie bardziej skomplikowanego - i niebezpiecznego - niż mogliby sobie wyobrazić.

Książka "Puk puk" - Anders Roslund - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.