pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inspektor Rebus. Tom 1. Supełki i krzyżyki

Autor książki:

Ian Rankin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788382157147
ISBN: 978-83-8215-714-7
Data: 2022-04-26
33.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

POWIEŚĆ ZDOBYWCY NAGRODY EDGARA ALLANA POEGO, DWÓCH ZŁOTYCH SZTYLETÓW I WIELU INNYCH PRESTIŻOWYCH NAGRÓD W DZIEDZINIE KRYMINAŁU.
PIERWSZA CZĘŚĆ CYKLU Z JOHNEM REBUSEM, JEDNYM Z NAJCIEKAWSZYCH LITERACKICH DETEKTYWÓW, PORÓWNYWANYM DO PHILIPA MARLOWE A.
A myśleli, że Edynburg jest ostatnim miejscem, w którym coś takiego mogłoby się zdarzyć
John Rebus, były komandos elitarnej jednostki specjalnej SAS, wciąż zmaga się ze swoją wojskową przeszłością. Radzi sobie z tym, jak może: alkohol czasem mu pomaga, ale nie na dłuższą metę. Najlepszą metodą na utrzymanie się przy zdrowych zmysłach jest dla niego prowadzenie śledztw, nawet jeśli musi się przy tym taplać w największym ludzkim bagnie i znów stawać twarzą w twarz z koszmarami.
Właśnie taka jest sprawa, którą się teraz zajmuje. Dwie dziewczynki uduszone sznurem z zawiązanymi supłami. Trzecią na razie uznano za zaginioną, ale prawdopodobnie podzieli los tamtych. Podczas gdy cała edynburska policja została postawiona na nogi, Rebus otrzymuje anonimowe listy z kawałkami sznurka związanego w supełki i ze skrzyżowanymi zapałkami.
Wygląda na to, że rozwiązanie zagadki pozostaje wyłącznie w jego rękach, ale kiedy Rebus wreszcie zrozumie, o co w niej chodzi, może już być za późno.

Książka "Inspektor Rebus. Tom 1. Supełki i krzyżyki" - Ian Rankin - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.