pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Halo, tu Franciszek. Prywatne rozmowy Papieża
Tytuł książki:

Halo, tu Franciszek. Prywatne rozmowy Papieża

Autor książki:

Rosario Carello

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788324049653
ISBN: 978-83-2404-965-3
Data: 2017-07-19
23.25  29.90  6.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Co byś powiedział papieżowi, gdyby do Ciebie zadzwonił?
Na początku brzmiało to jak żart albo wymysł dziennikarzy, a jednak to prawda: Gdy papież Franciszek dowiaduje się o jakiejś szczególnej sytuacji, sięga po telefon i dzwoni. Telefonuje do nastoletnich rodziców, aby ustalić termin chrztu ich dziecka. Nagrywa się na automatyczną sekretarkę domu zakonnego, pytając z żartobliwym wyrzutem: "Co takiego ważnego robią siostry, że nie mogą odebrać telefonu od papieża?". Szczególną uwagą obdarza tych, którzy dzielą się z nim najboleśniejszymi doświadczeniami - jak utrata najbliższych lub ich choroba.

Halo, tu Franciszek to dwadzieścia historii zwykłych ludzi, którzy ze swoimi trudnościami zwrócili się bezpośrednio do papieża. Doświadczenie ojcowskiej czułości Franciszka staje się ich udziałem, a dzięki tej książce - pośrednio również naszym.

Rosario Carello - popularny włoski dziennikarz, w telewizji RAI prowadził swój autorski program, w którym na pytania telewidzów odpowiadał m.in. Benedykt XVI. Dla tygodnika "Famiglia Cristiana" komentował przemówienia papieża Franciszka przed modlitwą Anioł Pański. Przez wiele lat pisał artykuły dla dziennika "Avvenire" należącego do Konferencji Episkopatu Włoch. Współpracował z Akcją Katolicką. Autor bloga oraz książek o papieżu Franciszku.

Książka "Halo, tu Franciszek. Prywatne rozmowy Papieża" - Rosario Carello - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r. Cena 23.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Władza w Ewangelii - okładka książki

Władza w Ewangelii

ks. Edward Staniek
Dojrzała niedojrzałość - okładka książki

Dojrzała niedojrzałość

Wojciech Prus OP
Sztuka wiernej miłości - okładka książki

Sztuka wiernej miłości

Marie-Noël Florant, Oliver Florant
Produkty podobne:
Jezuita. Papież Franciszek - okładka książki

Jezuita. Papież Franciszek

Francesca Ambrogetti, Sergio Rubin