pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Etniczno-religijny nacjonalizm jako zagrożenie praw człowieka w krajach wyzwalających się na przykładzie współczesnej Gruzji.. Studium społeczno-moralne.

Autor książki:

Bella Tateshvili

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
EAN: 9788381803779
ISBN: 978-83-8180-377-9
Data: 2020-12-18
33.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Temat podjęty przez dr Bellę Tateshvili jest bardzo aktualny i ważki pod względem naukowym. Dynamika zmian na Kaukazie i w samej Gruzji zasługuje na zainteresowanie ze strony badaczy współczesnych stosunków międzynarodowych, zwłaszcza ze względu na jej znaczenie w regionalnej polityce i go-spodarce. Wśród publikacji w języku polskim są opracowania poświęcone wybranym aspektom politycznym, natomiast wyraźnie zauważalny był brak monografii, która dotyczyłaby etniczno-religijnego nacjonalizmu w Gruzji. Tym samym propozycja wydawnicza Belli Tateshvili może z powodzeniem uzupełnić lukę na polskim rynku wydawniczym.

Fragment recenzji dr. hab. Przemysława Osiewicza, prof. UAM

Książka "Etniczno-religijny nacjonalizm jako zagrożenie praw człowieka w krajach wyzwalających się na przykładzie współczesnej Gruzji.. Studium społeczno-moralne." - Bella Tateshvili - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2020 r. Cena 33.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.