pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Esencja numerologii
Tytuł książki:

Esencja numerologii

Autor książki:

Małgorzata Brzoza

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788376491950
ISBN: 978-83-7649-195-0
Data: 2020-01-24
23.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka ta jest kwintesencją tego, co dla mnie w numerologii najważniejsze, pozwala każdemu zainteresowanemu samodzielnie zinterpretować swój urodzeniowy program życia, uczy przywiązywania wagi do imion, które decydują o naszym potencjale twórczym i o realizowaniu siebie.
Numerologia to wiedza, która otwiera przed człowiekiem informacje o planie wcielenia, o tym czego i w jakich warunkach chciała doświadczyć dusza i o tym czego chciała się nauczyć w aktualnym życiu. Posługiwali się nią pitagorejczycy, którzy powoływali się na źródła platońskie. Jest elementem naszej historii i teraźniejszości. Diamentowym skrawkiem kosmicznej informacji i harmonii. Opowiada o wibracjach doświadczeń w cyklach i okolicznościach naszego planu na życie, pozostawia jednocześnie przestrzeń wolnej woli, przestrzeń wyborów i kreacji. Numerologia zna ścieżki karmicznych doświadczeń i pomaga znaleźć uwolnienie z uwikłania w przeszłość. Dzięki zrozumieniu sensu naszego życia, możemy zmienić jego postrzeganie i odzyskać boską doskonałość.

Książka "Esencja numerologii" - Małgorzata Brzoza - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 140 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Esencja numerologii"
Małgorzata Brzoza - autor m.in.:
Produkty podobne:
Magia numerologii - okładka książki
Magia numerologii Gladys Lobos