pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pozwól się odnaleźć
Tytuł książki:

Pozwól się odnaleźć

Autor książki:

Daan van Kampenhout

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 135x208 mm
EAN: 9788360528877
ISBN: 978-83-6052-887-7
Data: 2009-02-24
21.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pozwól się odnaleźć - Daan van Kampenhout - opis książki:

Jeśli już od dawna tęsknisz za partnerem/partnerką, nachodzi cię czasami uczucie, że on/ona jest nieosiągalny/a!... i musi przybyć z innej planety. W rzeczywistości jednak osoba, która może stać się twoim partnerem, istota z krwi i kości, już teraz gdzieś żyje. Być może w tym samym mieście, w którym i ty mieszkasz, oddycha, je i telefonuje - tylko (jeszcze) nie do ciebie.
Dzięki tej książce wyjdziesz naprzeciw innym ludziom z większą pewnością siebie i bardziej twórczo. Pomoże ci ona zlikwidować stare ograniczenia i lepiej ocenić siebie, sprawdzić, jak twoje oczekiwania, twoje własne historie, zachowanie i utarte wzorce w kontaktach z innymi wpływają na poszukiwanie partnera. Dzięki oryginalnym ćwiczeniom, rytuałom i medytacjom ułatwi spotkanie potencjalnego partnera. Powodzenia!
Daan van Kampenhout (ur.1963 w Amsterdamie) Pełen poczucia humoru nauczyciel i wzięty wykładowca międzynarodowych seminariów, założyciel Praktyki Rytuałów Systemowych - łączących ustawienia systemowe z rytuałami nowoczesnego szamanizmu, autor siedmiu książek i wielu artykułów przetłumaczonych na dziewięć języków. Nagrał trzy płyty z bezsłownymi pieśniami, które od wielu lat słyszy w swoich snach. Wiele podróżował, poznał u źródeł tradycyjny szamanizm różnych kultur ucząc się bezpośrednio od nauczycieli tamtejszych tradycji duchowych. Od wczesnych lat doświadczał świadomego śnienia, za swoich największych nauczycieli uważa przewodników i pomocników duchowych, pojawiających się w jego snach, podczas transowych ceremonii oraz indywidualnej pracy z klientami. Jest uznanym praktykiem i propagatorem nowoczesnego szamanizmu. W roku 2005 odwiedził obóz koncentracyjny w Oświęcimiu-Brzezince, napisał wtedy Tears of Ancestors (Łzy przodków. Ofiary i sprawcy w duszy plemienia), nowatorską książkę o problemach wynikających ze zbiorowej traumy. Po polsku ukazała się dotychczas w Wydawnictwie KOS jedna książka Rytuały szamańskie a ustawienia rodzinne (z przedmową Berta Hellingera) Katowice 2006. W przygotowaniu Cztery kierunki. Wprowadzenie do pracy z szamańskim kołem życia.

Książka „Pozwól się odnaleźć” - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2009 r. Cena 21.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Pozwól się odnaleźć"
Daan van Kampenhout - autor m.in.:
Cztery kierunki - okładka książki
Cztery kierunki Daan van Kampenhout;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Cztery kierunki - okładka książki
Cztery kierunki Daan van Kampenhout
Produkty podobne:
Piąty wymiar - okładka książki
Piąty wymiar Maureen St. Germain
Wielka księga radości - okładka książki
Wielka księga radości Dalajlama, Desmond Tutu
Droga do Królestwa - okładka książki
Droga do Królestwa Joseph S. Benner
Miłość ponad wszystko - okładka książki
Miłość ponad wszystko Małgorzata Król