pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kosmobiologia
Tytuł książki:

Kosmobiologia

Autor książki:

Jerzy A. Sikora

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376490892
ISBN: 978-83-7649-089-2
Data: 2014-05-07
18.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kosmobiologia - Jerzy A. Sikora - opis książki:

Doktor Jerzy Alojzy Sikora urodził się w 1930 roku w Cieszynie. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ma szeroki wachlarz zainteresowań, szczególnie fascynuje go wiedza z pogranicza nauk empirycznych; uważa, że dla dobra ludzkości trzeba bezustannie przesuwać granice poznania. Jego program komputerowy - służący do sporządzenia wydruku rocznego biodiagramu, z wyprzedzeniem sygnalizujący dni, w które szczególnie grozi niepowodzenie, oraz wahania kondycji fizycznej, psychicznej i intelektualnej, a ponadto umożliwia ustalenie biopowinowactwa z partnerem - jest do ściągnięcia bezpłatnie z internetu: www.kos.com.pl. J.A. Sikora nazywany bywa ojcem biorytmiki polskiej. Niniejsza książka jest plonem wieloletnich dociekań związanych z wykorzystaniem znajomości wpływu kosmobiologii na osobiste doskonalenie się.

Aby Czytelnikowi przybliżyć praktyczną znajomość jego własnych, wrodzonych właściwości kosmobiologicznych oraz dać impuls do robienia z nich użytku w celu osiągnięcia powodzenia w życiu, podjąłem się określenia charakterystycznych cech osób z ich zodiaku z uwzględnieniem właściwego im ascendentu.

Autor

Książka „Kosmobiologia” - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2014 r. Cena 18.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kosmobiologia"
Jerzy A. Sikora - autor m.in.:
Sekrety biorytmów (+ CD) - okładka książki
Sekrety biorytmów (+ CD) Jerzy A. Sikora;
Produkty podobne:
Astrologia finansowa - okładka książki
Astrologia finansowa Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz
Historia tajemna - okładka książki
Historia tajemna Rudolf Steiner
Esencja numerologii - okładka książki
Esencja numerologii Małgorzata Brzoza