pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Encyklopedia elementów elektronicznych. Tom 3

Autor książki:

Charles Platt, Fredrik Jansson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 225x200 mm
EAN: 9788328392922
ISBN: 978-83-2839-292-2
Data: 2022-10-07
48.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Elektronik, zwłaszcza gdy pracuje nad trudniejszymi projektami, musi mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji. Oczywiście, jakieś dane są dostępne w kartach produktów, biuletynach producentów czy internecie. Tyle że wyszukiwanie i weryfikowanie tych źródeł bywa czasochłonne. Każdy elektronik, zarówno zawodowiec, jak i amator, doceni więc zamysł, by niezbędne informacje zebrać w jednym miejscu, w formie dobrze zorganizowanego zestawienia, zawierającego również sprawdzone i trudno dostępne dane szczegółowe.

To trzeci tom niezwykłej encyklopedii przeznaczonej dla osób zajmujących się elektroniką. Tak jak w pozostałych częściach serii, znalazła się tu uporządkowana i potwierdzona wiedza o podzespołach. W książce znajdziesz informacje o czujnikach elektronicznych, skrupulatnie uzupełnione fotografiami, schematami i wykresami. Dowiesz się, do czego służy każdy z prezentowanych komponentów, jak działa, dlaczego jest przydatny i w jakich odmianach występuje. Jako że istnieje bardzo dużo różnego rodzaju czujników i nieraz są to skomplikowane układy, uzyskasz cenną pomoc w usystematyzowaniu swojej wiedzy. To prawdziwy niezbędnik dla praktyków!

Książka zawiera dokładne informacje o czujnikach wykrywających:

  • położenie, odległość
  • obecność, nachylenie, przyśpieszenie
  • oscylacje, siłę, ingerencję człowieka
  • światło, ciepło, dźwięk
  • natężenie i napięcie prądu

Czujniki elektroniczne: masz wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu!

 

Książka "Encyklopedia elementów elektronicznych. Tom 3" - Charles Platt, Fredrik Jansson - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2022 r. Cena 48.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.