pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Elektrotechnika i elektronika w pojazdach samochodowych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 636 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788320619218
ISBN: 978-83-2061-921-8
Data: 2013-07-29
71.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W podręczniku przedstawiono zagadnienia z elektrotechniki i elektroniki samochodowej, począwszy od przypomnienia podstawowych pojęć z elektryczności, a na omówieniu elektronicznych układów regulacji i sterowania we współczesnych samochodach kończąc. Omówiono wszystkie występujące w nowoczesnych samochodach układy i urządzenia wyposażenia elektrycznego i elektronicznego, w tym również systemy transmisji danych (magistrale CAN, LIN, MOST, Bluetooth), także układy nawigacji satelitarnej (GPS), telefon w samochodzie oraz zagadnienia telematyki. Ósme wydanie rozszerzono o informacje na temat: konstrukcji hybrydowych z uwzględnieniem pełnego, niepełnego oraz mikrohybrydowego napędu; najnowszego rozwiązania sieci transmisji danych w samochodach, czyli magistrali Flex Ray; gazu jako paliwa alternatywnego oraz dodatkowych urządzeń grzewczych w samochodach.

Odbiorcy książki: studenci wyższych uczelni o kierunku samochodowym, uczniowie średnich szkól samochodowych oraz wszyscy zainteresowani elektrotechniką i elektroniką samochodową.

Książka "Elektrotechnika i elektronika w pojazdach samochodowych" - Anton Herner, Hans-Jurgen Riehl - oprawa miękka - Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Książka posiada 636 stron i została wydana w 2013 r. Cena 71.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.