pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Prawda. Raport o stanie Kościoła

Autor książki:

Gerhard Ludwig Müller

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788378642312
ISBN: 978-83-7864-231-2
Data: 2021-10-29
41.12  49.90  8.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mamy do czynienia z inkwizycję gender, piętnującą każdego, kto odważy się wystąpić przeciwko temu projektowi, sprzecznemu ze zdrowym rozsądkiem.
(fragment książki)
Czy szeroko pojęty kryzys wiary sięga aż po episkopat? Czy to może swąd szatana, o którym wspominał Paweł VI, który sięgnął samych szczytów władzy Kościoła?
(fragment książki)
Pomysł oraz koncepcja niniejszej pozycji to zasługo znanego publicysty oraz teologa katolickiego, Martina Lohmanna. Powstało dzieło podejmujące aktualne tematy, nurtujące ludzi XXI wieku - zapraszające grono czytelników do rozmów oraz refleksji. Chrześcijanom dzisiejszej doby potrzebne są hart ducha i męstwo w wierze. Bez wolnego od ograniczeń opowiedzenia się za życiem Europa umrze w kulturze śmierci - o czym wciąż na nowo przypominał św. Jan Paweł II. W czasach czterech rozbiorów Polsce, jako krajowi wolności i demokracji, tylko dzięki prawdzie wiary katolickiej udało się zachować narodową oraz kulturową tożsamość.
Gerhard Ludwig kardynał Mller
Serdecznie dziękuję za Pańską książkę, której sam tytuł stanowi wyzwanie dla współcześnie żyjących, ponieważ prawda jest czymś, co przeszkadza.
Papież emeryt Benedykt XVI,
fragment listu do Martina Lohmanna

Książka "Prawda. Raport o stanie Kościoła" - Gerhard Ludwig Muller - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2021 r. Cena 41.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]