pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie...
książka:

Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie usługowej

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 478 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788380873629
ISBN: 978-83-8087-362-9
Data: 2018-03-15
49.45  74.90  25.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie usługowej - Jeffrey K. Liker, Karyn Ross - opis książki:

ŚWIATOWEJ SŁAWY EKSPERT Z ZAKRESU LEAN, AUTOR LICZNYCH BESTSELLERÓW, POKAZUJE FIRMOM USŁUGOWYM, W JAKI SPOSÓB MOGĄ STAĆ SIĘ LEAN, ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ WARTOŚĆ I POPRAWIĆ WYNIKI FINANSOWE, KORZYSTAJĄC Z DOŚWIADCZEŃ TOYOTY.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich osób pracujących w sektorze usług, bez względu na zajmowane stanowisko, pokazująca zastosowanie zasad Lean przedstawionych w bestsellerowej serii książek o Drodze Toyoty w branżach, w których o sukcesie decyduje jakość usług. Jeff Liker i Karyn Ross pokazują, w jaki sposób rozwijać praktyki Lean w firmie usługowej przy użyciu słynnego modelu 4P. Bez względu na to, czy jesteś dyrektorem, menedżerem, konsultantem, czy pracownikiem pierwszej linii, mającym bezpośredni kontakt z klientem każdego dnia, dowiesz się, w jaki sposób czerpać korzyści wynikające z Lean.

Niniejsza książka jest przewodnikiem, która pozwoli zrozumieć Lean i poznać zasady, praktyki oraz narzędzia służące rozwijaniu ludzi i procesów w sposób, który pozytywnie zaskoczy wszystkich twoich klientów. Te sprawdzone techniki mają na celu pomóc w ciągłym doskonaleniu twoich usług i operacji, a także stałym zwiększaniu wartości dostarczanej dla klientów. Fascynujące analizy przypadków firm usługowych z wielu różnych branż, takich jak służba zdrowia, ubezpieczenia, usługi finansowe czy telekomunikacja, które odnoszą sukcesy dzięki Lean, jasno dowodzą, że zasady i praktyki Lean działają tak samo w usługach, jak i w produkcji. Swoimi przemyśleniami dzielą się pionierzy we wprowadzaniu Lean w usługach, a więc między innymi takie firmy, jak Theda Care, Elisa, Menlo Innovations czy Zingerman s Mail Order.

Droga Toyoty do doskonałości w usługach pomoże ci: dogłębnie zrozumieć, czym Lean jest i czym nie jest, nauczyć się stosować Lean jako metodę ciągłego usprawniania i uzyskiwania lepszych wyników, skoncentrować się na zrozumieniu klientów i zaspokajaniu ich potrzeb, rozwijać swoich ludzi i pomagać im zrealizować ich pełny potencjał. Opierając się na własnych badaniach i rzeczywistych przykładach, ta książka zainspiruje cię do świeżego spojrzenia na swoją organizację i pokaże, w jaki sposób możesz wykorzystać Lean jako źródło przewagi konkurencyjnej.

***
Dr Jeffrey K. Liker jest profesorem na wydziale Industrial and Operations Engineering na University of Michigan oraz prezesem firmy doradczej Liker Lean Advisors. Jest autorem międzynarodowego bestsellera Droga Toyoty: 14 zasad zarządzania wiodącej firmy produkcyjnej świata oraz współautorem ośmiu innych książek na temat Toyoty, w tym także Droga Toyoty do Lean Leadership. Za swoje artykuły i książki zdobył w sumie 12 prestiżowych nagród Shingo. W 2012 roku trafił do Galerii Sław stowarzyszenia Association of Manufacturing, a w 2016 roku został zaproszony do uczestnictwa w pracach Shingo Academy. Liker wraz z żoną i dziećmi mieszka w Ann Arbor, w stanie Michigan.

Karyn Ross jest konsultantką Lean i coachem menedżerskim skoncentrowanym na transformacji kulturowej w firmach z branży usługowej. Współpracowała z takimi firmami, jak Paychex, Prime Pay, Zurich Insurance i National Taxi Limo, pomagając im zbudować kulturę sprzyjającą rozwiązywaniu problemów oraz usprawnianiu praktyk biznesowych. Regularnie pisze na blogu Lean Leadership Ways Industry Week Blog, a artykuły jej autorstwa ukazywały się także na łamach magazynów "The Lean Management Journal" oraz "Industrial Engineer". Ross mieszka w Naperville, w stanie Illinois.

Książka „Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie usługowej” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo MT Biznes.

Książka posiada 478 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie..."
Jeffrey K. Liker, Karyn Ross - autor m.in.:
Projektowanie przyszłości. Jak - okładka książki
Projektowanie przyszłości. Jak Toyota, Ford i... Jeffrey K. Liker, James M. Morgan;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - okładka książki
Szef, który ma czas. Ewolucja zarządzania - dziennik... Andrzej Jeznach, Wojciech Eichelberger
Kanban - okładka książki
Kanban Marcus Hammarberg, Joakim Sunden
Produkty podobne:
Metoda Lean Enterprise - okładka książki
Metoda Lean Enterprise Jez Humble, Joanne Molesky, Barry OReilly